Доступність посилання

ТОП новини

Янукович затвердив план дій з лібералізації безвізового режиму з ЄС


Президент Віктор Янукович підписав указ, який затверджує національний план дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Як повідомляє прес-служба глави держави, національний план покликаний, зокрема, реформувати міграційну систему України, створити систему захисту персональних даних, запровадити інтегроване управління кордонами відповідно до європейських стандартів. Він містить чіткий перелік конкретних заходів, визначає терміни їх виконання та відповідальність центральних органів виконавчої влади за якість реалізації.

Глава держави визначив запровадження для громадян України безвізового режиму поїздок до країн – членів Європейського Союзу як один із стратегічних пріоритетів у відносинах Україна – ЄС.

«Запровадження національного плану свідчить про серйозну налаштованість України втілити у стислі терміни план дій щодо лібералізації візового режиму, який Європейський Союз надав Україні за результатами XIV саміту Україна-ЄС 22 листопада 2010 року», – зазначили в прес-службі.

Українська сторона розраховує на політичну волю держав-членів ЄС в ухваленні необхідних рішень для впровадження безвізового режиму.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG