Доступність посилання

ТОП новини

Влада планує найближчим часом відправити у відставку Табачника – ЗМІ


Відставка міністра освіти Дмитра Табачника вже найближчим часом розглядається владою як тактичний хід для зняття частини невдоволеності українців «погіршенням життя вже сьогодні».

Про це пише Олексій Мустафін у свіжому числі «Дзеркала тижня. Україна».

Разом з тим відставку прем’єра Миколи Азарова відкладено до вищої точки кипіння в суспільстві, відзначає автор.

За його словами, Президент Віктор Янукович міг оголосити про відставку Азарова ще 7 квітня у своєму посланні до парламенту.

«Причому цього разу навіть сам Микола Янович (Азаров), скидається, був не проти. Принаймні, попередив про відставку своє оточення. І навіть запасний аеродром підготував. Значно скромніший, до речі, ніж посада голови Нацбанку, яку йому нібито обіцяли минулого року», – йдеться в статті.

Проте Віктор Янукович вирішив інакше. «Утаємничені, щоправда, подейкували, що відставку відклали на місяць і після травневих свят (Миколу Азарова) точно звільнять. Але з’ясувалося, що відбій пролунав надовго. І не тільки щодо Азарова. Весь економічний блок не збираються чіпати щонайменше до вересня. Недоторканними залишаються і віце-прем’єри – принаймні Андрій Клюєв, Борис Колесніков і Юрій Бойко», – пише автор статті.

Крім того, за його даними, після свят можлива ще низка відставок в уряді. Так, Ганна Герман може зайняти посаду міністра культури замість Михайла Куліняка, а Віктор Тихонов – залишити посаду віце-прем’єра.

Цілком ймовірна також заміна керівників Мінохоронздоров’я і Міноборони – Іллі Ємця й Михайла Єжеля, але тут не визначилися з наступниками.
XS
SM
MD
LG