Доступність посилання

ТОП новини

Уряд має намір протягом тижня допрацювати й подати законопроект про Кабінет Міністрів


Про це повідомив перший віце-прем''єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров журналістам у суботу.

Про це повідомив перший віце-прем''єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров журналістам у суботу.

Він зазначив, що проект документа, який розглядався на засіданні Кабміну, був підготовлений колишнім складом уряду. «В членів уряду було ряд зауважень, над якими зараз працює група на чолі з віце-прем''єр-міністром Дмитром Табачником". "Я думаю, що ми його за тиждень допрацюємо, й виноситимемо у Верховну Раду», - додав Азаров.

При цьому віце-прем''єр-міністр підкреслив, що певний подив викликає заява керівника Секретаріату Президента про те, що в Секретаріаті готується якийсь свій варіант законопроекту про Кабінет Міністрів. За словами Азарова, "з урахуванням змін Конституції, які набули чинності, було б логічніше довірити функцію розробки цього законопроекту самому уряду. Уряду, напевно, видніше, якими повинні бути функції, що має бути відображено в цьому законі».

Раніше прем''єр-міністр України Віктор Янукович заявляв про необхідність подати у Верховну Раду України новий закон про Кабінет Міністрів до початку другої сесії парламенту.

«Я хотів би, щоб ми підготували й розглянули цей законопроект до початку сесії Верховної Ради», - сказав В. Янукович. Він підкреслив, що питання підготовки цього законопроекту є невідкладним і пріоритетним. Глава уряду також ще раз підкреслив необхідність ухвалення цього року парламентом закону №3207, який вносить зміни до Конституції з метою розширення повноважень органів місцевого самоврядування.
XS
SM
MD
LG