Доступність посилання

ТОП новини

Заходи, які не передбачені офіційною програмою святкувань 750-річчя Львова, проводити заборонено


Рішення ухвалив Галицький суд Львова. Це зумовлене тим, що до міста прибуде велика кількість людей, зокрема понад 600 високих гостей з 27 країн світу, а тому має бути порядок на вулицях міста.

Відтак акція громадської організації “Опора” під стінами Ратуші не відбудеться. Активісти мали намір нагадати гостям міста і львів’янам про жахливий стан пам’яток архітектури у Львові. Однак усі інші мистецькі заходи, заплановані оргкомітетом, а їх півсотні, у Львові відбудуться.

Це і світлове шоу німецького митця Герта Гофа, концерти український виконавців і славетного Бреговіча, фольк-фестиваль “Джаз-без”, літературні імпрези і численні інші заходи, які нагадають історію середньовічного Львова. Відкриття ювілею заплановане у львівській опері. Також до Львова прибудуть народні депутати, головний міліціонер подарує львів’янам 900-кілограмовий торт. А Юлія Тимошенко привезе подарунок історичному музею.

У п’ятницю уже до Львова прибула дружина президента Катерина Ющенко, яка відвідала дитячий шпиталь і побуває у Трускавці в реабілітаційному центрі для дітей, хворих на ДЦП.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG