Доступність посилання

ТОП новини

Соціалістична партія переобрала своїм лідером Олександра Мороза


Рішення ухвалили на 12-му з''їзді партії одностайно в режимі відкритого голосування. Лише одна особа утрималася. Вибори лідера партії були безальтернативними.


Рішення ухвалили на 12-му з''їзді партії одностайно в режимі відкритого голосування. Лише одна особа утрималася.

Вибори лідера партії були безальтернативними.

Олександр Мороз очолює Соціалістичну партію України з 1991 року.

Делегати з''їзду також обрали склад центральної контрольної комісії партії й проголосували за те, щоб її очолила Валентина Семенюк. Вони також обрали склад політради партії, збільшивши її до 163 осіб.

Виступаючи на партійному з’їзді соціаліст Геннадій Задирко звинуватив партію у відході від своїх програмних завдань та заявив, що СПУ перестала бути демократичною партією.

Геннадій Задирко зазначив, що «процеси, які в ній відбуваються, свідчать про її ідеологічну, моральну і політичну катастрофу».

За словами Задирка, «кучмізм не пішов з України», ця ідеологія сьогодні уособлюється «в образі спікера і лідера нашої партії» (Олександра Мороза).

Геннадій Задирко частково зачитав заяву Йосипа Вінського, який був виключений із партії. За його словами, Вінського виключили з партії за дискусії у засобах масової інформації, бо йому не дали виступити в партійній пресі.

Під час виступу Генадія Задирка делегати з’їзду вигуками «Ганьба!» намагалися перервати його промову. У відповідь головуючий на з’їзді керівник фракції СПУ у парламенті Василь Цушко зупиняв цих людей, зазначаючи: «Ви ж пройшли кучмізм, чого ви боїтесь таких виступів».

Після виступу Геннадія Задирка в залі лунали загалом несхвальні вигуки, а у перебігу його виступу після слів про зраду партії лише кілька делегатів відреагували на це оплесками.
XS
SM
MD
LG