Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко: Міністри-“нашоукраїнці” підуть у відставку в разі провалу переговорів щодо “широкої коаліції”


Як заявив під час візиту на Чернігівщину Президент України, в уряді, що не розділяє мету й пріоритети, визначені в Універсалі національної єдності, міністрам від "Нашої України" робити нічого. Речниця “Нашої України” Тетяна Мокріді раніше сьогодні повідомила, що міністри-“нашоукраїнці” напишуть офіційні заяви про відставку на початку наступного сесійного тижня.


Як заявив під час візиту на Чернігівщину Президент України, в уряді, що не розділяє мету й пріоритети, визначені в Універсалі національної єдності, міністрам від "Нашої України" робити нічого.

Минулого тижня лідер фракції "Нашої України" Роман Безсмертний оголосив про перехід блоку в опозицію та закликав міністрів, призначених за квотою НУ, подати у відставку.

Президент Ющенко закликав “Нашу Україну” повернутися до конструктивного діалогу щодо широкої більшості.

Тим часом, речниця “Нашої України” Тетяна Мокріді раніше сьогодні повідомила, що міністри-“нашоукраїнці” напишуть офіційні заяви про відставку на початку наступного сесійного тижня. За її словами, таке рішення ухвалили на зустрічі з лідером фракції "Нашої України" Романом Безсмертним.
XS
SM
MD
LG