Доступність посилання

ТОП новини

Міліція затримала кількох прихильників КПУ та ПСПУ за порушення правопорядку у Києві


Лідери ПСПУ Наталія Вітренко, Володимир Марченко та лідер Компартії Петро Симоненко виступаючи на мітингах закликали своїх прихильників будь-що не допустити маршу ветеранів Української повстанської армії на Хрещатику.


Співробітники міліції затримали 12 прихильників Комуністичної партії на місці їх бійки з перехожими на Хрещатику в Києві.

У суботу на Майдані Незалежності біля Головпоштамту зібралися кілька сот прихильників Комуністичної партії й Російського блоку, які протестували проти відзначення 64 річниці створення Української повстанської армії.

Тим часом у районі Бесарабської площі у Києві за порушення правопорядку співробітники міліції затримали 10 прихильників ПСПУ.

Як повідомили правоохоронні органи Києва, зазначені особи вчинили бійку, намагаючись прорватись через кордон міліції на Хрещатик.

Лідери ПСПУ Наталія Вітренко, Володимир Марченко та лідер Компартії Петро Симоненко виступаючи на мітингах закликали своїх прихильників не допустити маршу ветеранів Української повстанської армії на Хрещатику.
XS
SM
MD
LG