Доступність посилання

ТОП новини

Президент сьогодні вніс до парламенту весь пакет СОТівських законопроектів


Раніше прем’єр закликав Верховну Раду пришвидшити розгляд i ухвалення законiв, необхідних для вступу до СОТ. У рамках вступу до організації Україні залишилося підписати протоколи ще із двома учасниками СОТ – Киргизстаном і Тайванем, а також ухвалити необхідні зміни до законодавства.


Про це повідомив на брифінгу заступник голови Секретаріату Президента Арсеній Яценюк:

“Якщо такий пакет законодавства, який сьогодні складається з 16-ти законів, внесених Президентом України, та 3-х законів, які знаходяться у Верховній Раді, буде прийнятий у першому читанні до кінця поточного тижня, та наступного тижня буде розглянутий і схвалений, то 27 жовтня на робочій групі ми фактично можемо завершувати процес щодо форматування звіту робочої групи. Іншими словами, за умови прийняття президентської ініціативи, Україна стане членом світової організації торгівлі в поточному році”.

Раніше прем’єр Вiктор Янукович закликав Верховну Раду пришвидшити розгляд i ухвалення законiв, необхідних для вступу до СОТ.

У рамках вступу до організації Україні залишилося підписати протоколи ще із двома учасниками СОТ – Киргизстаном і Тайванем, а також ухвалити необхідні зміни до чинного законодавства.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG