Доступність посилання

ТОП новини

Блок Юлії Тимошенко задоволений відставкою міністрів від “Нашої України”


Представник Партії регіонів Ярослав Сухий вважає, що “Наша Україна” своїми діями шкодить Президентові Віктору Ющенку.

Один з лідерів БЮТу Олександр Турчинов:

“Ці заяви необхідно було написати у той же день, коли пролунала тут заява Романа Безсмертного про перехід “Нашої України” в опозицію. Це європейська норма. Ми вітаємо цю позицію і сподіваємося, що “Наша Україна” завтра не змінить свого рішення, і співпрацюватиме з нами в лавах і парламентської і позапарламентської опозиції. Готова угода про коаліцію демократичних сил, вона не денонсована нашими колегами. Сподіваюся, що в межах цієї угоди ми працюватимемо і над створенням опозиційного уряду, і координувати інші питання”.

Сьогодні лідер фракції “Нашої України” Роман Безсмертний повідомив, що міністри - “нашоукраїнці” та Юрій Луценко подали у відставку.

“Коли стало зрозуміло, що представники антикризової коаліції не збираються виконувати Універсал національної єдності, наслідком і свідченням чого став фактично злом зовнішньополітичного і внутрішньополітичного курсу держави, перехід до економіки абсурду, наші всі партійні органи висловилися за перехід в опозицію”.

У Кабміні залишилися працювати урядовці, призначені за квотою Президента. Йдеться про міністрів закордонних справ та оборони Бориса Тарасюка та Анатолія Гриценка.

Юрія Луценка призначили на посаду міністра внутрішніх справ за домовленостями Президента з прем’єром Януковичем.

Представник Партії регіонів Ярослав Сухий вважає, що “Наша Україна” своїми діями шкодить Президентові Віктору Ющенку:

“Шкода, що Президента Віктора Андрійовича Ющенка, за якого я не голосував і на Майдані нічого собі не морозив, підставляє саме та політична сила, яка на шиї його рейтингу в’їхала сюди в парламент. Вони фактично пішли проти нього, позбавили його присутності і впливу на ухвалення рішення у сесійній залі”.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG