Доступність посилання

ТОП новини

Партія “Реформи і порядок” увійшла в БЮТ


Лідери політичних сил Вiктор Пинзеник та Юлія Тимошенко підписали три документи: угоду про входження ПРП до БЮТ, декларацiю про опозицiю та план дiй опозицiї. Минулого місяця до складу парламентської опозицiї увiйшли фракцiя БЮТ i два депутати з фракцiї Соцпартiї - Йосип Вiнський i Галина Гармаш. “Наша Україна” вітає рішення БЮТу та ПРП про об’єднання в єдину опозицію.


Лідери політичних сил Вiктор Пинзеник та Юлія Тимошенко підписали три документи: угоду про входження ПРП до БЮТ, декларацiю про опозицiю та план дiй опозицiї.

Юлія Тимошенко заявила: “Час гучних назв завершився, потрібно справу робити. А якщо про гучні назви думати, то потрібно ще гучніші робити. Приміром, назвати “Об’єднання Опозиції Наших”. Можна порадити це зробити Безсмертному. Воно скорочено ООН виходить. Власне, для справи це нічого не дасть, однак Роман Петрович Безсмертний тоді був би Генеральним секретарем ООН”.

Юлія Тимошенко та Віктор Пинзеник закликають “Нашу Україну” координувати дії у рамках опозиції.

“Партії реформи та порядок ухвалила рішення про участь у Блоці Юлії Тимошенко. Ми закликаємо “Нашу Україну”, інші політичні сили, які сповідують ті ж цінності консолідувати зусилля у рамках єдиної опозиції”, – зазначив Віктор Пинзеник.

Раніше Блок Юлії Тимошенко офiцiйно оголосив про створення парламентської опозицiї. До її складу увiйшли фракцiя БЮТ i два депутати з фракцiї Соцпартiї - Йосип Вiнський та Галина Гармаш.

“Наша Україна” вітає рішення БЮТу та ПРП про об’єднання в єдину опозицію.

“Нашоукраїнець” Михайло Поживанов: “Чи більше політичних сил будуть об’єднуватися, і виступати як єдина команда, тим простіше все буде робити. 2004 рік ми перемогли, тому що всі були разом. А всі ті події, які відбувалися у 2005 – це все дало результат, який ми сьогодні маємо, коли всі разом опинилися в опозиції”.

Цього тижня про перехід в опозицію офіційно оголосила “Наша Україна”.

Натомість представники антикризової коаліції скептично ставляться до об’єднання БЮТу та ПРП.

“Регіонал” Євген Кушнарьов: “Будь-які об’єднавчі процеси для України плюс. У нас настільки велике зараз розмаїття серед політичних партій, що це тільки заважає. Інша річ, що в середовищі сьогоднішніх опозиціонерів буде якась єдність думок, а тим більше дій”.
XS
SM
MD
LG