Доступність посилання

ТОП новини

“Укргаз-Енерго” і “РосУкрЕнерго” підписали угоду про постачання щонайменше 55 мільярдів кубометрів газу за ціною у 130 доларів у 2007 році


Про це йдеться у повідомленні спільного підприємства “Укргаз-Енерго”. Раніше сьогодні про домовленість щодо обсягів і ціни на газ повідомив на спільній прес-конференції з російським колегою Михайлом Фрадковим український прем’єр Віктор Янукович. Угода між “Укргаз-Енерго” і “РосУкрЕнерго”, підписана сьогодні, передбачає постачання “блакитного палива” середньоазійського походження.


Про це йдеться у повідомленні спільного підприємства “Укргаз-Енерго”.

Раніше сьогодні про домовленість щодо обсягів і ціни на газ повідомив на спільній прес-конференції з російським колегою Михайлом Фрадковим український прем’єр Віктор Янукович:

Ми отримали телефонне підтвердження, що переговори у Росії завершуються, що об’єми газу, що постачатиметься в Україну не менше 55 мільярдів кубів газу, за ціною не більше 130 доларів за тисячу кубів. Як тільки виконавці повернуться в Україну, вони покажуть та продемонструють ці контракти”.

Водночас глава російського уряду Михайло Фрадков щодо теми газу зазначив:

Ми не зациклювалися на питаннях газу, тим паче ціни на газ. Це є предметом обговорення тих, хто веде ці переговори. Коло наших питань значно ширше, ніж співпраця в паливно-енергетичні сфері. Це питання далеко не єдине, але важливе, яке визначає створення атмосфери партнерства Росії та України. Сподіваюся, на довгі роки”.

Угода між “Укргаз-Енерго” і “РосУкрЕнерго”, підписана сьогодні, передбачає постачання “блакитного палива” середньоазійського походження.

Раніше міністр палива та енергетики Юрій Бойко заявляв, що Україна не має наміру закуповувати газ російського походження.

Зараз Україна платить за імпортований з Росії газ 95 доларів за тисячу кубометрів.
XS
SM
MD
LG