Доступність посилання

ТОП новини

Плата за візи для українців у всі країни Євросоюзу може стати фіксованою – 35 євро


Це передбачає парафована сьогодні угода щодо візового режиму між Україною та Європейським Союзом. Як з’явила Радіо Свобода комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер, угоди з Києвом про реадмісію та спрощення візового режиму – головний результат саміту “Україна-ЄС”.


Це передбачає парафована сьогодні угода щодо візового режиму між Україною та Європейським Союзом.

Як з’явила Радіо Свобода комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер, угоди з Києвом про реадмісію та спрощення візового режиму – головний результат саміту “Україна-ЄС”.

З пані Ферреро-Вальднер розмовляла кореспондентка Радіо Свобода у Брюсселі Наталя Вікуліна.

Комісар ЄС Ферреро-Вальднер і міністр закордонних справ України Борис Тарасюк парафували в Гельсінки угоди, одна з яких полегшить видачу шенгенських віз, а інша обумовить, як відправляти додому нелегалів, що мешкають на території ЄС та України. “Ці угоди зроблять величезні зміни у полегшенні подорожей і контактів між громадянами України та ЄС, у той же час угоди протистоятимуть нелегальній міграції”, - заявила Ферреро-Вальднер в інтерв’ю Радіо Свобода. За її словами, отримувати короткотермінові візи стане легше, студенти, журналісти та бізнесмени простіше отримуватимуть багаторазові візи. Коштуватимуть візи 35 євро, а для деяких людей вони будуть безкоштовними.

Під час саміту сторони також домовилися про початок переговорів щодо нового формату базової угоди між Україною та Євросоюзом.
XS
SM
MD
LG