Доступність посилання

ТОП новини
17 січня 2021, Київ 14:59

Сергій Куніцин вважає, що Севастополю цілком під силу стати столицею України. На час літніх політичних сезонів...


На думку С. Куніцина, Україна „в цьому сенсі зацікавлена, повинна бути зацікавлена в тому, щоб Севастополь дійсно став місцем стратегічних майданчиків для обговорення геополітичних, міжнаціональних, культурних, інноваційних та інших моделей розвитку не лише самої країни, а й внутрішньо регіональної, міждержавної політики, відносин по осі „Україна-ЄС”, „Україна-ЄЕП”, „Україна-Росія”, „Україна-Туречччина” тощо”.

Севастополю об’єктивно цілком під силу стати літньою політичною столицею України, це вигідно Україні, а Ялта тут не повинна ображатися, бо вона в першу чергу культурний, туристичний центр.

Про це заявив у неділю в інтерв’ю журналістам у Севастополі голова міської державної адміністрації Сергій Куніцин, відповідаючи на запитання „чи може Севастополь стати літньою столицею України”. На думку С. Куніцина, Україна „в цьому сенсі зацікавлена, повинна бути зацікавлена в тому, щоб Севастополь дійсно став місцем стратегічних майданчиків для обговорення геополітичних, міжнаціональних, культурних, інноваційних та інших моделей розвитку не лише самої країни, а й внутрішньо регіональної, міждержавної політики, відносин по осі „Україна-ЄС”, „Україна-ЄЕП”, „Україна-Росія”, „Україна-Туречччина” тощо”.

Recommended

XS
SM
MD
LG