Доступність посилання

ТОП новини

Витрати “Дніпроводоканалу” та “Дніпродзержинськводоканалу” перевірить прокуратура


Сьогодні обласна прокуратура Дніпропетровщини заявила про намір з’ясувати, куди водопостачальні підприємства направляють отримані від населення кошти.

Сьогодні обласна прокуратура Дніпропетровщини заявила про намір з’ясувати, куди водопостачальні підприємства направляють отримані від населення кошти. Прокуратура має намір дізнатися, чому водоканали, попри те, що населення платить дисципліновано, вчасно не розрахувалися за придбану електроенергію.

Як заявив сьогодні на прес-конференції заступник прокурора Дніпропетровської області Олег Ричка, борги підприємств оцінюють в десятки мільйонів гривень. При цьому він відзначив, що рівень виплат населення складає 70-80%. Перевірка встановила, каже Олег Ричка, що “Дніпроводоканал” та “Дніпродзержинськводоканал” винні за електрику 95 мільйонів гривень, а закон забороняє енергетикам безкоштовно постачати електроенергію боржникам. Тобто енергетики мають право відключити водопостачальникам струм, і більша частина Дніпропетровщини залишиться без води і опалення, повідомила кореспондентка Радіо Свобода Юлія Рацибарська.

Раніше ВАТ “Дніпрообленерго” неодноразово погрожувала водопостачальникам знеструмленням за борги.
XS
SM
MD
LG