Доступність посилання

ТОП новини

Голова секретаріату президента називає політичним замовленням рішення суду щодо наявності у діях Юрія Луценка корупційних дій


Віктор Балога наголошує, що матеріали Генеральної прокуратури, розглянуті Печерським райсудом Києва, взяли зі скасованої раніше кримінальної справи, котру закрили через відсутність складу злочину в діях Луценка. У понеділок Печерський райсуд Києва на підставі цих самих матеріалів визнав провину Юрія Луценка у скоєнні двох корупційних правопорушень. Разом із тим суд не виявив у діях Луценка корисливих мотивів.


Віктор Балога наголошує, що матеріали Генеральної прокуратури, розглянуті Печерським райсудом Києва, взяли зі скасованої раніше кримінальної справи, котру закрили через відсутність складу злочину в діях Луценка.

У понеділок Печерський райсуд Києва на підставі цих самих матеріалів визнав провину Юрія Луценка у скоєнні двох корупційних правопорушень.

Разом із тим суд не виявив у діях Луценка корисливих мотивів.

Як повідомив адвокат урядовця Юрій Бергельсон, Луценко має заплатити 340 гривень штрафу.

Суддя Інна Отрош визнала незаконними укази президента, за якими міністр внутрішніх справ не є державним службовцем.

Відповідно до закону «Про боротьбу із корупцію» притягти до відповідальності за корупційні дії можна державних службовців, а також депутатів та голів рад різних рівнів.

Минулого тижня слідче управління Генеральної прокуратури передало до Печерського суду два протоколи про корупцію з боку міністра внутрішніх справ. Заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що, розслідуючи справу про вбивство полковника УБОЗ Романа Єрохіна, прокуратура зіткнулася «з дуже серйозними фактами корупції в правоохоронних органах». За словами Кузьміна, йдеться про «незаконне присвоєння спеціальних звань офіцерському складові керівництва МВС, про незаконну видачу бойових пістолетів громадянам, які не мають права на носіння зброї, i багато іншого».

Прес-служба МВС вказувала на порушення процедури складання протоколів і заявляла про намір оскаржити їх у суді як незаконні. Міністр Юрій Луценко назвав звинувачення у корупції «політичною розправою».
XS
SM
MD
LG