Доступність посилання

ТОП новини

Міністр Луценко заявляє, що Президент підтримує його у відстоюванні непричетності до корупції


Про це керівник МВС заявив на телеканалі “1+1”

Про це керівник МВС заявив на телеканалі “1+1”.

За словами Ю. Луценка, він мав дві зустріч з В. Ющенком, під час яких вони “говорили про протоколи і про корупцію”. “Президент сказав, що він мене морально підтримує і розуміє, як це важко, і бажає мені успіхів у юридичній процедурі”, - зазначив Ю. Луценко. За його словами, глава держави вважає, що в будь-якому разі “моя діяльність сьогодні іде в правильному напрямку”. Він зауважив, посилаючись на слова Президента, що В. Ющенко, “звичайно, не буде втручатися в судовий процес”.

Відповідаючи на запитання журналістів, Ю. Луценко зазначив, що в разі, якщо йому таки доведеться залишити посаду керівника МВС, то він не збирається ”виносити того компромату”. “Я з собою понесу гордість, що я був на чолі тієї колосальної команди професіоналів, які фактично самотужки, на відміну від інших правоохоронних органів, робили все, що могли, для того, щоб виконати завдання людей – не одного Майдану, а всіх майданів по Україні”, - наголосив Ю. Луценко.

На запитання, чи знає він, хто може прийти замість нього в разі звільнення з посади міністра внутрішніх справ, Ю. Луценко відповів: “Насправді моїх наступників є більше трьох із серйозних фігур”. Зокрема, за його словами, крім колишнього начальника УБОЗу МВС України Миколи Джиги, який сьогодні є у багатьох на слуху, “вчора про це заявив пан Червоненко” (голова Запорізької обласної держадміністрації).

20 листопада Печерський суд Києва визнав вину міністра внутрішніх справ України Ю. Луценка в скоєнні ним двох правопорушень. Відповідну постанову суд прийняв, розглянувши два протоколи генпрокуратури, в яких, зокрема, вказується, що Ю. Луценко неправомірно присвоїв чергові звання співробітникам міліції, а також за його підписом нагороджено двох осіб іменною зброєю МВС.

Цього ж дня Ю. Луценко заявив, що готовий доводити свою непричетність до корупційних дій, включаючи оскарження у Верховному Суді України.
XS
SM
MD
LG