Доступність посилання

ТОП новини

У 12-ти місцях Лондона знайшли сліди радіації


Cлідчі шукають сліди радіації також у літаках.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ країни Джон Рейд.

За його словами, наразі радіаційний фон перевірили на 24-х об’єктах британської столиці.

Джон Рейд: "Глава МЗС Великої Британії Маргарет Беккет у розмові з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим просила надати нам допомогу в тому, що торкається охорони здоров''я людей. І цілком офіційно пролунало її прохання про всіляку допомогу у розслідуванні справи Литвиненка. Міністр закордонних справ Росії запевнив, що допомогу нададуть".

Слідчі шукають сліди радіації також у літаках.

Заяву про те, що справа Литвиненка може мати серйозні наслідки для безпеки пасажирських авіаперевезень, зробив сьогодні виконавчий директор авіакомпанії "British Airways" Віллі Волш.

“Ми отримали підтвердження, що два наші літаки "Boeing-767", про які нас поінформував уряд, мали сліди радіоактивного матеріалу на борту. Спочатку ідентифікували три "Боїнґи-767". Два з них перевірили, і на них знайшли дуже низький рівень радіоактивності”, - повідомив Волш і уточнив, що третій літак наразі знаходиться у Москві.

За словами виконавчого директора авіакомпанії, усі ці три літаки здійснили 221 рейс і перевезли 33 тисячі пасажирів. Усі рейси визначені і їхній список буде оприлюднений в Інтернеті.

Слідство розпочали у зв’язку зі смертю минулого тижня колишнього агента Федеральної служби безпеки Росії Олександра Литвиненка, у тілі якого знайшли радіоактивний полоній.
XS
SM
MD
LG