Доступність посилання

ТОП новини

Володимир Путін підтвердив плани свого офіційного візиту до Києва, який має відбутися 22 грудня


Після зустрічі з прем''єр-міністром України Віктором Януковичем, Президент Росії повідомив, що Москва і Київ близькі до кінцевої домовленості у царині енергетики

Після зустрічі з прем''єр-міністром України Віктором Януковичем, Президент Росії повідомив, що Москва і Київ близькі до кінцевої домовленості у царині енергетики:

"Для підписання в перебігу мого візиту до Києва 22 грудня готують низку документів, вони перебувають практично у завершальній стадії".

На зустрічі, яка пройшла в четвер увечері у Москві, Віктор Янукович запропонував створити міждержавну комісію з розвитку транспортної інфраструктури та уніфікації тарифів:

"Звичайно, вважаємо, що це буде всім вигідно. Можна сказати, що це буде першим кроком – таким серйозним і вагомим у рамках єдиного економічного простору".

На запитання російського президента: "Я Вас вірно зрозумів, що Україна думає про єдиний економічний простір?", Віктор Янукович відповів: "Звичайно!".

До зустрічі з російським президентом Путіним Віктор Янукович провів переговори зі своїм російським колегою Михайлом Фрадковим.

Російський прем''єр зазначив, що їхні зустрічі стали регулярними і заявив:

"Доброю гарантією є вибудова дійсно повноцінних економічних відносин у першу чергу - що є, по суті, основою взагалі вибудови відносин між Росією та Україною. Ми керуємося тими домовленостями, яких було досягнуто при проведенні економічного комітету, і готуємося до зустрічі президентів".

У одноденній робочій поїздці прем''єра Януковича до Росії його супроводжували міністр палива й енергетики Юрій Бойко та міністр культури й туризму Юрій Богуцький.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG