Доступність посилання

ТОП новини

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович перебуває у Сполучених Штатах Америки з робочим візитом


В інтерв’ю газеті “Вашингтон Таймс” В. Янукович наголосив, що мета його уряду – проведення економічних реформ. Він позитивно оцінює Майдан і помаранчеву революцію. “Якщо йдеться про демократію, ніхто не може заперечувати, що Україна змінилася на краще. Нині більше свободи слова, більше демократії, більше свободи”, сказав український прем’єр в інтерв’ю газеті.


Прем`єр-міністр України Віктор Янукович прибув до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом, що триватиме до 7 грудня.

Напередодні візиту, відповідаючи на запитання Радіо Свобода, чи пам’ятають американці, що два роки тому під час передвиборчої кампанії Януковича лунали антиамериканські гасла, посол США у Києві Уільям Тейлор сказав, що не забули. Але багато людей спостерігали за цим прем’єром і цим урядом і дійшли висновку, що речі змінилися. Важливо, щоб прем’єр продемонстрував у Вашингтоні, що він має європейський фокус.

Як повідомив кореспондент Радіо Свобода у США, заплановані зустрічі й переговори Віктора Януковича з віце-президентом Діком Чейні, державним секретарем Кондолізою Райс, радником президента з питань національної безпеки Стівеном Хедлі, з міністром енергетики Семюелем Бодменом. Буде підписана угоду про співробітництво у галузі науки й техніки. У Конгресі Янукович зустрінеться з Річардом Лугаром, головою сенатського комітету закордонних справ, лідером республіканської більшості Сенату Біллом Фристом, іншими лідерами законодавців. Щоправда, він не зустрінеться з президентом Бушем. Прем’єр-міністр пояснює це умовами дипломатичного протоколу. Янукович також відвідає Нью-Йорк, де зустрінеться з представниками ділових кіл, з метою переконати їх у вигодах інвестицій в економіку України.

В інтерв’ю газеті “Вашингтон Таймс” Янукович наголосив, що мета його уряду – проведення економічних реформ. Цікаво, що Янукович нині позитивно оцінює Майдан і помаранчеву революцію. “Якщо йдеться про демократію, ніхто не може заперечувати, що Україна змінилася на краще. Нині більше свободи слова, більше демократії, більше свободи”, сказав український прем’єр в інтерв’ю газеті.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG