Доступність посилання

ТОП новини

Голова Верховної Ради Криму погодився з вимогами кримських журналістів внести зміни до порядку акредитації працівників ЗМІ у місцевому парламенті


Анатолій Гриценко зробив це після того, як близько півсотні журналістів сьогодні зранку покинули сесію Верховної Ради автономії, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Анатолій Гриценко зробив це після того, як близько півсотні журналістів сьогодні зранку покинули сесію Верховної Ради автономії, повідомляє кореспондент Радіо Свобода Володимир Притула.

Спікер Анатолій Гриценко доручив юридичним службам Верховної Ради і Ради міністрів автономії проаналізувати нове Положення про акредитацію працівників мас-медіа у кримському парламенті, а журналістів закликав внести свої пропозиції щодо змін у цьому документі.

Сьогодні зранку кримські журналісти зав’язали роти чорними і блакитними стрічками і покинули засідання позачергової сесії місцевого парламенту. Таким чином вони протестували проти ухваленого 5 грудня президією Верховної Ради АРК Положення про акредитацію, яке, на думку журналістів, обмежує їхні професійні права і порушує принципи свободи слова.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG