Доступність посилання

ТОП новини

Ключові українсько-російські документи мають підписати під час візиту президента Росії до України


Таке припущення висловив Президент Вiктор Ющенко пiд час прес-конференції для iноземних ЗМI.

Таке припущення висловив Президент Вiктор Ющенко пiд час прес-конференції для iноземних ЗМI:

“Це дворічний план дій на найвищому рівні, мета якого зняти з порядку денного ключові проблеми у відносинах між Україною і Росією. Починаючи від теми делімітації і демаркації кордонів, закінчуючи питанням тимчасового перебування російського Чорноморського флоту в Севастополі. Також економічна співпраця, енергетичні проекти, гуманітарна сфера і блок взаємних соціальних ініціатив”.

Тим часом заступник міністра закордонних справ України Володимир Огризко, відкриваючи у Києві міжнародну конференцію “Україна – Росія, зазначив, що нинішній етап українсько-російських взаємин – це період подолання стереотипів радянської доби і побудови справді партнерських відносин між двома сусідніми державами.

Володимир Огризко: “Це об’єктивний процес, ми так чи інакше відійдемо від цих штампів, стереотипів. Питання тільки в одному: скільки часу це займе? З українського боку ми робимо усе, щоб ці штампи розвіювались і зникали якомога швидше. Ми виходимо з того, що цей процес, безумовно, завершиться. І ми тоді можемо бути упевненими, що відносини між двома країнами будуть на справді стратегічному рівні, коли вони будуть взаємовигідними”.

Візит російського президента запланований на кінець наступного тижня.
XS
SM
MD
LG