Доступність посилання

ТОП новини
19 січня 2021, Київ 01:58

Ключові українсько-російські документи мають підписати під час візиту президента Росії до України


Таке припущення висловив Президент Вiктор Ющенко пiд час прес-конференції для iноземних ЗМI.

Таке припущення висловив Президент Вiктор Ющенко пiд час прес-конференції для iноземних ЗМI:

“Це дворічний план дій на найвищому рівні, мета якого зняти з порядку денного ключові проблеми у відносинах між Україною і Росією. Починаючи від теми делімітації і демаркації кордонів, закінчуючи питанням тимчасового перебування російського Чорноморського флоту в Севастополі. Також економічна співпраця, енергетичні проекти, гуманітарна сфера і блок взаємних соціальних ініціатив”.

Тим часом заступник міністра закордонних справ України Володимир Огризко, відкриваючи у Києві міжнародну конференцію “Україна – Росія, зазначив, що нинішній етап українсько-російських взаємин – це період подолання стереотипів радянської доби і побудови справді партнерських відносин між двома сусідніми державами.

Володимир Огризко: “Це об’єктивний процес, ми так чи інакше відійдемо від цих штампів, стереотипів. Питання тільки в одному: скільки часу це займе? З українського боку ми робимо усе, щоб ці штампи розвіювались і зникали якомога швидше. Ми виходимо з того, що цей процес, безумовно, завершиться. І ми тоді можемо бути упевненими, що відносини між двома країнами будуть на справді стратегічному рівні, коли вони будуть взаємовигідними”.

Візит російського президента запланований на кінець наступного тижня.

Recommended

XS
SM
MD
LG