Доступність посилання

ТОП новини

Президент України підписав Державний бюджет на наступний рік


Прем’єр-міністр України Віктор Янукович сказав, що таким є результат його сьогоднішньої зустрічі з Віктором Ющенком. Єдина умова глави держави, каже керівник уряду, - зрівняти прожитковий мінімум та мінімальну пенсію. Верховна Рада ухвалила постанову про перегляд прожиткового мінімуму. За постанову проголосували 376 депутатів.


Прем’єр-міністр України Віктор Янукович сказав, що таким є результат його сьогоднішньої зустрічі з Віктором Ющенком:

“Бюджет був щойно підписаний. Умова єдина (ми внесли цю пропозицію і узгодили з Президентом сьогодні): питання про підвищення мінімальної пенсії буде розглядатись за умови можливостей бюджету. Тобто, за підсумками першого кварталу бюджет переглянуть, і щойно така можливість з’явиться, пенсії підвищать до [рівня] прожиткового мінімуму”.

Після цього Верховна Рада у п’ятницю ухвалила постанову про перегляд прожиткового мінімуму. За постанову проголосували 376 депутатів.

Згідно з офіційним сайтом прес-служби глави держави, Президент України Віктор Ющенко вимагав від Верховної Ради переглянути рівень прожиткового мінімуму та мінімальної пенсії на 2007 рік. За словами глави держави, відповідність мінімальної пенсії прожитковому мінімуму – «це головна відповідальність влади перед соціально незахищеними верствами населення».

Депутати проголосували за закон про Державний бюджет на 2007 рік 3 дні тому. Попередню версію закону Президент Ющенко ветував. Головними умовами голови держави було збільшення соціальних виплат, закладених у кошторисі країни. Депутати погодилися встановити бар’єр для максимальної пенсії на рівні у 10 тисяч гривень, а ймовірні понаднормові надходження від приватизації держмайна спрямувати на соціальні виплати.
XS
SM
MD
LG