Доступність посилання

ТОП новини

Новим головою Європарламенту став Ганс-Ґерт Поттерінг


Німецький політик набрав 65 відсотків голосів європейських парламентарів.

Німецький політик набрав 65 відсотків голосів європейських парламентарів, перемігши кандидатів-депутатів від Італії, Данії та Франції.

Поттерінг останні сім років очолював найбільшу в Європарламенті фракцію християнських демократів і європейських демократів. Німецький консерватор виступав з трибуни Європарламенту з нагоди 20 річниці Чорнобильської катастрофи. Він тоді нагадав про відповідальність тих осіб у Радянському Союзі, які зі зневагою ставилися до людей із постраждалих від аварії у Чорнобилі регіонів, повідомляє із Брюсселя кореспондентка Радіо Свобода.

Вихований в консервативному дусі, виходець із Західної Німеччини Поттерінг виступає за активніший діалог з мусульманськими та арабськими країнами: “Ми повинні зробити зусилля, і я хочу зробити свій внесок за допомогою і за згоди всього Європарламенту: просуватися вперед і посилити діалог з арабським і мусульманським світом, і не тільки з офіційними представниками сусідніх арабських і мусульманських країн, але і, по можливості, з громадянським суспільством”.

Поттерінг замінив на цій посаді іспанського соціаліста Йосепа Борреля і залишатиметься головою Європарламенту до наступних виборів навесні 2009 року.
XS
SM
MD
LG