Доступність посилання

ТОП новини

Президент не підпише Закон про Кабмін


Виступаючи на зустрічі зі студентами та викладачами Донецького національного університету, Президент Віктор Ющенко заявив, що не підпише Закон про Кабмін, передусім - з етичних причин. Він нагадав, що між ним і прем`єр-міністром Віктором Януковичем була домовленість про те, що вони спільно готують законопроект «Про Кабінет міністрів».


Виступаючи на зустрічі зі студентами та викладачами Донецького національного університету, Президент Віктор Ющенко заявив, що не підпише Закон про Кабмін, передусім - з етичних причин.

Він нагадав, що між ним і прем`єр-міністром Віктором Януковичем була домовленість про те, що вони спільно готують законопроект “Про Кабінет міністрів”.

Оскільки закон регулює відносини між Президентом і Кабінетом Міністрів, уряду було б логічно розмовляти з Президентом про механізми врегулювання різних моментів у відносинах між двома інстиціами, зазначив Президент.

“Мені здається, що прем`єр-міністр зробив велику помилку, що пішов радитися з цього питання в інші інституції”, - відмітив Ющенко.

Президент переконаний, що українське керівництво має підходити до подібних змін у законодавстві виключно з позицій діалогу та взаєморозуміння.

Глава держави також говорив про провідну роль молоді в розвитку суспільства і країни. Від знань, цінностей та людських рис, отриманих на студентській лаві, залежить майбутнє держави, відзначив В. Ющенко.

Президент назвав українське студентство «найбільш консолідуючою і прогресивною частиною нації, яка, відтак, має бути готова до активних змін, що їх потребує сьогодення».

Віктор Ющенко також наголосив, що теми федералізму та сепаратизму, які традиційно мають високу підтримку на Донеччині, – «це багаж, який треба залишити в минулому». «Це не відповідає взагалі місцю і ролі України в завтрашньому дні, послаблює її», – додав він і закликав студентів сформувати чітку особисту позицію щодо цих питань.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG