Доступність посилання

ТОП новини

У Сочі відбулася зустріч керівників Росії та Німеччини


Президент В. Путін заявив, що Росія готова до відкритого діалогу про енергоносії з усіма зацікавленими сторонами. За словами А. Меркель, існує потреба такого спілкування з Росією, яке би дозволяло уникати «роздратування».


Президент В. Путін заявив, що Росія готова до відкритого діалогу про енергоносії з усіма зацікавленими сторонами. Російський керівник також зауважив, що Москва хотіла би встановити зі своїми партнерами чіткі правила, що стосуються експорту енергоносіїв.

За словами А. Меркель, існує потреба такого спілкування з Росією, яке би дозволяло уникати «роздратування».

Торкаючись проблеми Косова, В. Путін заявив, що рішення про остаточний статус цієї сербської провінції мають схвалити і Белград, і Пріштіна.

Керівники обох держав підтримують відновлення мирних зусиль «близькосхідного квартету» у складі Росії, ЄС, США і ООН для вирішення проблем Близького Сходу.

Матеріали до теми:

• Візит канцлера Німеччини до Росії: в центрі уваги - енергетична безпека. • Російський "Газпром" хоче повністю контролювати компанію "ЄвроПольГаз", якій у Польщі підпорядкований Ямальський газопровід. • Німеччина хоче розширити співпрацю з країнами Чорного моря і Центральної Азії. • ЄС закликає Росію і Білорусь стати надійними енергетичними партнерами. • Канцлер Німеччини: Росія руйнує довіру до себе.
XS
SM
MD
LG