Доступність посилання

ТОП новини

Україна пропонує провести щорiчнi збори ЄБРР 2008 року в Києвi


Вiктор Янукович пiд час зустрiчi у п''ятницю в Давосi (Швейцарiя) з президентом Європейського банку реконструкцiї розвитку Жаном Лем''єром запропонував провести щорiчнi збори ЄБРР-2008 у Києвi.

Прем''єр-мiнiстр України Вiктор Янукович пiд час зустрiчi у п''ятницю в Давосi (Швейцарiя) з президентом Європейського банку реконструкцiї розвитку Жаном Лем''єром запропонував провести щорiчнi збори ЄБРР-2008 у Києвi.

Вiдповiдне запрошення Віктор Янукович надiшле президентовi ЄБРР найближчим часом, повiдомляє прес-служба українського уряду.

«В Українi є всi необхiднi умови для проведення щорiчних зборiв ЄБРР, а також вiдповiдний досвiд», – наголосив Янукович. За його словами, Київ готовий належним чином зустріти гостей i провести збори на високому рiвнi.

Жан Лем''єр, як повiдомляє прес-служба, пообiцяв розглянути запрошення з Києва. Вiн зазначив, що остаточне рiшення про вибiр мiсця проведення зборiв буде ухвалено найближчим часом i при цьому будуть врахованi всi переваги проведення зборiв у Києвi.

У травнi 1998 року в Києвi було вперше проведено щорiчнi збори ЄБРР.

Цього року збори ЄБРР заплановано провести в Росiї (м. Казань, травень 2007 р.). А претендентом на проведення щорiчних зборiв ЄБРР у 2008 роцi також є Лондон (Великобританiя).

У жовтнi минулого року пiд час вiзиту Жана Лем''єра до України президент Вiктор Ющенко запропонував провести у 2009 році у Києвi щорiчнi збори ЄБРР.
XS
SM
MD
LG