Доступність посилання

ТОП новини

Відпрацювати двірником за комунальні борги.


Олексій Крапивко Слухати: Київ, 31 січня 2007 (RadioSvoboda.Ua) — Київська адміністрація знаходить нові засоби боротьби зі злісними неплатниками за житлово-комунальні послуги. У планах – примушувати людей прибирати подвір’я та лагодити сантехніку, каже перший заступник мера столиці Анатолій Голубченко. Він також зазначає, що з тими, хто не буде вчасно сплачувати за надані послуги, проводитимуть роз’яснювальні роботи.

Перспектива...
Інша заступниця Черновецького, Ірена Кільчицька, хоча і погоджується, що із неплатниками боротися треба, але вважає – вдаватися до примусових робіт поки зарано: “Така практика є на заході. Коли відомих там світових знаменитостей за вживання алкоголю за кермом і так далі, притягують до громадських робіт. Теоретично ми можемо про це говорити, але на практиці в нас не готове законодавство”.

Нехай боржникам буде соромно

Сам мер Києва Леонід Черновецький пропонує наступні засоби: “Боротьба демократична дуже проста. Є списки людей, є їхні доходи. Ми зараз ці списки формуємо. Якщо там виявляться буржуї, ми їх опублікуємо. І все. І доведеться їм платити. Тому що їм буде соромно. Якщо не допоможе, публікація буде без фотографій, то ми їх опублікуємо з фотографіями. І тоді з ними не розмовлятимуть сусіди по будинку”.

Ні! Примусовим роботам

А от депутат Київради Володимир Бондаренко, з опозиційного блоку Кличка, радить взагалі не звертати уваги на ці заяви Київдержадміністрації: “Позиції, задекларовані паном Голубченком про примусові роботи в системі житлового господарства, я відніс би до серії маразматичних висловлювань некомпетентних людей або людей, які просто не думають, що вони говорять. Покарання до киян вжити юридично ніякого не можна, бо в Києві незаконно підвищені тарифи, про що говорить прокуратура, Антимонопольний комітет, Міністерство юстиції”.

Також Володимир Бондаренко радить киянам платити за старими тарифами. А щодо заяв мера про списки мешканців і їхніх доходів, пропонує звертатися до прокуратури.

Матеріали до теми:

• Не будете платити – відключимо воду... в унітазах. • Київ: баталії на тарифному фронті. • Тарифи у Києві не обґрунтовані: висновки комісії.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

XS
SM
MD
LG