Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровські обласні організації «Батьківщини», Української соціал-демократичної партії та партії «Реформи і Порядок» домовилися про співпрацю


Місця для спільного прийому громадян обладнають в офісах ПРП та громадських приймальнях БЮТу, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Три політичні сили на обласному рівні домовилися разом домагатись зниження комунальних тарифів і заснувати спільну мережу приймалень. Місця для спільного прийому громадян обладнають в офісах ПРП та громадських приймальнях БЮТу, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Також партійці обіцяють домогтися того, аби кожна районна рада мала власний бюджет, який би не залежав від обласного чи міського бюджетів.

Угоду про співпрацю підписали голови обласних організацій партій – від «Батьківщини» – тітка Юлії Тимошенко Антоніна Ульяхіна, від УСДП – Юрій Приданий, від ПРП – Олександр Жуков.

Вони заявили також про створення Політради опозиційного об’єднання на регіональному рівні, куди мають увійти представники трьох партій.
XS
SM
MD
LG