Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада сьогодні заслухає інформацію міністра внутрішніх справ Василя Цушка


Побачити Василя Цушка у парламенті та послухати його виступ забажали представники Партії регіонів. Депутати-регiонали четвертий день поспіль продовжують блокувати парламентську трибуну Верховної Ради. Пiдходи до електрощитової блокують депутати фракцiї БЮТ, а бiля звукової апаратної перебувають депутати-комунiсти.


Василь Цушко інформуватиме Верховну Раду про свою діяльність і про ситуацію в міністерстві.

Побачити Василя Цушка у парламенті та послухати його виступ забажали представники Партії регіонів. Однак однопартійці міністра, соціалісти, вважають, що давати оцінку роботі міністра зарано. Олександр Баранівський в інтерв’ю Радіо Свобода: “За цей період дай Боже увійти в колію, розібратися в господарстві, зрозуміти, що ти прийняв, на якому рівні знаходиться наша міліція, було багато кадрових питань. Тому, я думаю, він буде нас інформувати, що зроблено, в якому стані міліція, можливо, буде ставити питання, яка підтримка потрібна сьогодні міліції. Не буде об’єктивно сьогодні давати позитивну, чи негативну оцінку, тому що не буває так: “прийшов, побачив, переміг”. Оцінку даватимемо дещо пізніше”.

Втім дехто із регіоналів уже зараз впевнено перелічує переваги Василя Цушка перед попередником. Ярослав Сухий: “Він принаймні не париться, він не бреше, не порушує замовних кримінальних справ, як робив це Луценко. Тим він вигідно відрізняється. Він спокійний поміркований чоловік, який намагається вникнути у цю справу, він не хвалиться, він не бреше. Це вже плюс”.

До роботи Василя Цушка поки немає особливих претензій і в Блоку Юлії Тимошенко. Андрій Кожемякін: “Єдине, що я бачу, це беззастережна заміна керівників обласних управлінь МВС. Дійсно, є ті керівники, які не відповідають займаним посадам, але й є ті люди, яких знімають за компанію. Мені здається, що це більше політичні кроки з його боку, як міністра МВС. А якихось особистих претензій чи претензій до його керування МВС я не бачу”.

А представник Президента у парламенті Роман Зварич в інтерв’ю Радіо Свобода так охарактеризував роботу нового керівника МВС: “Надто політизовано. Я не бачу великих змін, принаймні на краще”.

Міністром внутрішніх справ Василь Цушко став у перший день зими. Того дня Верховна Рада проголосувала за відставку міністра закордонних справ Бориса Тарасюка та тодішнього головного міліціонера Юрія Луценка. Серед видимих перемін, які приніс із собою новий міністр, – зміна начальників міліцейських управлінь у 12 областях України, а також у Києві та Севастополі.

Депутати-регiонали четвертий день поспіль продовжують блокувати парламентську трибуну Верховної Ради.

Пiдходи до електрощитової, як i ранiше, блокують депутати фракцiї БЮТ, а бiля звукової апаратної перебувають шестеро депутатiв-комунiстiв.
XS
SM
MD
LG