Доступність посилання

ТОП новини

Президент України переконаний, що Прем’єр-міністр під час візиту до Німеччини підтримає абсолютну більшість його позицій, зокрема щодо зовнішньополітичного курсу


Україна ж ніколи не відмовиться від стратегічної мети — членства в Європейському Союзі, заявив Віктор Ющенко напередодні візиту Віктора Януковича до Німеччини. А Янукович заявив, що сподівається на підтримку Німеччини в переговорах про підготовку нової угоди між ЄС і Україною.

Україна ж ніколи не відмовиться від стратегічної мети — членства в Європейському Союзі, заявив Віктор Ющенко напередодні візиту Віктора Януковича до Німеччини.

Інтерв’ю з Президентом надрукує 27 лютого німецький щоденник “Financial Times Deutschland”.

Прем’єр-міністр України відвідає Берлін 27—28 лютого. Німеччина нині головує в ЄС.

Напередодні візиту Янукович заявив, що сподівається на підтримку Німеччини в переговорах про підготовку нової угоди між ЄС і Україною.

Ця угода, на думку прем’єра, мала би передбачати в першу чергу створення зони вільної торгівлі, а також спрощення умов для вільного пересування громадян, боротьби з нелегальною міграцією і злочинністю і поглиблення торгово-економічної співпраці, сказав він в інтерв’ю “Deutsche Welle”.
XS
SM
MD
LG