Доступність посилання

ТОП новини

У Празі стартував міжнародний фестиваль документальних фільмів про права людини – «Один світ». Українсько-шведсько-фінський фільм включений до головної конкурсної програми


Ініціатор кіно-форуму – чеська правозахисна організація «Людина в біді».

Ініціатор кіно-форуму – чеська правозахисна організація «Людина в біді». Програма фестивалю включає понад 120 стрічок із 40 країн світу, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

У програмі фестивалю стрічка «Людмила та Анатолій» – робота про те, як прагнення творити добро долає кордони. Шведський режисер стрічки Ґуннар Берґдал розповідає про долю українки Людмили, з якою познайомився після катастрофи в Чорнобилі.

Українсько-шведсько-фінський фільм включений до головної конкурсної програми. На думку директора програм фестивалю Генени Заїцової: «Я б сказала, що це фільм про кохання, про те, як дитина – син Анатолій – повернув Людмилі волю до життя. Цей фільм має шанси стати найкращим фільмом фестивалю, а також дістати приз за режисуру».

Фестиваль триватиме тиждень. Один із його призів – за внесок у боротьбу за права людини – як і щороку, вручить перший чеський президент, відомий правозахисник Вацлав Гавел.
XS
SM
MD
LG