Доступність посилання

ТОП новини

У Севастополі невідомі розмалювали нацистськими свастиками та антисемітськими написами будинок, де розташований міськом Компартії


Гасла написані українською мовою з граматичними помилками і спрямовані проти комуністів, євреїв та росіян, а також із вимогами надати пенсії ветеранам ОУН-УПА. Ще один заклик: «Тимошенко в президенти!».


Лідер севастопольських комуністів Василь Пархоменко повідомив, що написи виявили зранку в неділю.

За його словами, гасла написані українською мовою з граматичними помилками і спрямовані проти комуністів, євреїв та росіян, а також із вимогами надати пенсії ветеранам ОУН-УПА. Ще один заклик: «Тимошенко в президенти!».

Лідер севастопольських комуністів припустив, що ця акція пов’язана з намірами лівих провести 18 березня у Севастополі так званий «консультативний референдум» проти НАТО.

У Севастопольському штабі партії «Батьківщина» назвали появу таких написів «ганебною провокацією». А координатор Громадського комітету «Український Севастополь» Микола Владзимирський заявив, що провокаторів слід шукати у середовищі антиукраїнських сил міста.Напис українською мовою, але з граматичною помилкою у слові «БатьківщІні»
XS
SM
MD
LG