Доступність посилання

ТОП новини

Президент не пропонуватиме іншу кандидатуру на посаду голови МЗС, крім Володимира Огризка


Про це повідомила прес-служби глави держави. У п’ятницю депутат від Партії регіонів Василь Кисельов закликав Президента запропонувати іншу кандидатуру керівника МЗС: «Не може бути дипломатом, а тим більше міністром людина, яка не знає, і не вживає російської мови. Принципово не вживає...». Напередодні надійшло повідомлення, що Віктор Ющенко запрошує Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради і лідерів парламентських фракцій обговорити кризову ситуацію навколо Володимира Огризка.

Нині Володимир Огризко є в.о. керівника МЗС.
Про це повідомила прес-служби глави держави.

У п’ятницю депутат від Партії регіонів Василь Кисельов закликав Президента запропонувати іншу кандидатуру керівника МЗС: «Не може бути дипломатом, а тим більше міністром людина, яка не знає, і не вживає російської мови. Принципово не вживає. Він має йти завтра на переговори з Російською Федерацією, а він принципово говорить українською мовою. Тож треба трохи думати, це ж політичне питання. Я переконаний, що Президент, Мороз і Янукович знайдуть нормальний цивілізований вихід з ситуації і міністр буде призначений. Але я не думаю, що це буде Огризко».

Водночас «Наша Україна» переконана, що Президент не змінить кандидатуру Володимира Огризка. В’ячеслав Кириленко: «Володимир Огризко професіонал, фахівець, який працює уже багато років, до якого немає жодного професійного запитання, а те, що він досконало володіє українською мовою, то, вибачте, це не зауваження».

Напередодні надійшло повідомлення, що Віктор Ющенко запрошує Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради і лідерів парламентських фракцій обговорити кризову ситуацію навколо Володимира Огризка.

Така зустріч має відбутися в понеділок, повідомив голова Секретаріату Президента Віктор Балога. За його словами, Президент прагне якнайшвидше покласти край «ганебній серії зруйнованих домовленостей».

«Оскільки більшість поводиться як вуличний „кидала“, то гостро стоїть питання: як і з ким можна домовлятися про рішення, необхідні суспільству i країні? Стало зрозуміло, що навіть запевняння від перших осіб із коаліційно-урядового тандему не мають сили зобов’язання», — зазначив Віктор Балога.

У середу Президент уже домовився було з прем’єром та спікером, що більшість підтримає кандидатуру, яку запропонує глава держави. Він зазначив тоді, що йшлося саме про Огризка.

Але в четвер Верховна Рада, яка розпочала розгляди кандидатуру Огризка на керівника МЗС, відклала цей розгляд на вівторок.

Раніше парламент вже один раз провалив кандидатуру Володимира Огризка.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG