
Юрій Луценко учора повідомив також, що він відмовився підписувати підписку про невиїзд: «Також мені оголошено, як і слідувало чекати, у зв’язку з політичним характером цієї справи, підписку про невиїзд. Я відмовився її підписати у зв’язку з тим, що це є надуманий документ, адже я жодного разу не уникав слідства».
Луценко називає справу проти нього політичною і надуманою, а її справжньою метою — перешкодити лідерові опозиційного руху пересуватися Україною.
Він звернув увагу, що такі дії проти нього почалися якраз тоді, коли провідники «Народної самооборони» почали поїздки Східною Україною.

У вівторок уранці Генпрокуратура також здійснила обшук у помешканні Луценка.
2 березня проти нього порушили кримінальну справу про зловживання службовими обов’язками і незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами. Йдеться про звинувачення, пов’язані з видачею колишнім міністром внутрішніх справ іменної зброї.

Секретаріат Президента назвав дії Генпрокуратури щодо Луценка «новими методами залякування суспільства».
Дії Генпрокуратури щодо Юрія Луценка підтверджують переведення цього відомства у ручний режим управління уряду і коаліції, вважають у Секретаріаті.

«Наша Україна» вважає порушення кримінальної справи проти колишнього міністра внутрішніх справ політичною розправою.
Ця справа «означає, що Генеральна прокуратура і силові структури знову стали на шлях не боротьби із злочинністю, а на шлях політичної розправи», заявив Лідер парламентської фракції «Нашої України» В’ячеслав Кириленко.
Антикризова коаліція заперечує звинувачення опозиції.
Матеріали до теми:
Невиїзний? З Луценка взяли підписку про невиїзд, а перед тих обшукали його квартиру. Політичне дежавю, або Чому українська влада вдалася до обшуку й допиту екс-міністра МВС Юрія Луценка?