Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровщина перетворюється у зону, вільну від свободи слова, заявляють представники Національної спілки журналістів


Голова Національної спілки журналістів Ігор Лубченко повідомив про кілька фактів утиску свободи слова на Дніпропетровщині.

Голова Національної спілки журналістів Ігор Лубченко повідомив про кілька фактів утиску свободи слова на Дніпропетровщині — «брутальне ставлення керівників Апостолівського району до газети „Апостолівські новини”, скандальне призначення керівником обласної державної телерадіокомпанії Вікторії Шилової та останню подію — звільнення з посади головного редактора обласної газети «Зоря» Вадима Климентьєва.

За словами Ігоря Лубченка, звільнення Вадима Климентьєва є спробою перетворити обласну газету на газету однієї партії.

Він також повідомив, що наразі надіслав звернення голові обласної ради Юрієві Вілкулу з проханням вказати, за яку саме порушення звільнили головного редактора «Зорі», а також звернувся до Президента і прем’єра з проханням дати оцінку тому, що відбувається на Дніпропетровщині і притягти винних до відповідальності.

Минулої п’ятниці депутати Дніпропетровської облради ухвалили рішення про звільнення головного редактора «Зорі» Вадима Климентьєва і призначення на його місце депутата облради від Партії Регіонів Світлану Колесникову.
XS
SM
MD
LG