Доступність посилання

ТОП новини

Лідери України мають взяти на себе відповідальність за ситуацію і не втягувати народ у протистояння, вважає латвійський депутат


За словами керівника групи латвійсько-українського співробітництва у парламенті Латвії Андрія Клємєнтьєва, дострокові вибори не сприятимуть розв’язанню внутрішньополітичної кризи в Україні.

За словами керівника групи латвійсько-українського співробітництва у парламенті Латвії Андрія Клємєнтьєва, дострокові вибори не сприятимуть розв’язанню внутрішньополітичної кризи в Україні: «Це лише спроба однієї з гілок влади зберегти свої позиції. Ми добре розуміємо, що президент на момент розпуску парламенту стане лідером країни і за ним залишаться усі права на керівництво державою. Пан Ющенко хоче скористатися цим, щоб, можливо, відновити свої політичні позиції, які похитнулися. Я не прихильник ані Ющенко, ані Януковича, ані Тимошенко. Я розумію вибір громадян України, однак в даній ситуації всі три лідери, які втягнуті в конфлікт, нажаль, не думають про населення, вони всю відповідальність перекладають на людей».

Андрій Клємєнтьєв також наголосив, що нестабільна ситуація в Україні заважає веденню конструктивного діалогу латвійських парламентарів із депутатами Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG