Доступність посилання

ТОП новини

Уряд відновив пільги колишньому Президентові України Леонідові Кучмі


Такі пільги надав Кучмі в січні 2005 року тодішній Кабмін Віктора Януковича. Уже в лютому 2005 року новий уряд Юлії Тимошенко скасував ті пільги як надані з перевищенням повноважень. За неофіційними повідомленнями агентств, ішлося про грошове утримання від держави, радника, двох помічників, охорону, надання дачі, двох автомобілів і чотирьох водіїв, одного кухаря, двох покоївок і двох офіціантів.

Такі пільги надав Кучмі в січні 2005 року, вже після президентських виборів, але до інавгурації Віктора Ющенка, тодішній Кабмін Віктора Януковича.

Уже в лютому 2005 року новий уряд Юлії Тимошенко скасував ті пільги як надані з перевищенням повноважень.

За неофіційними повідомленнями агентств, ішлося про грошове утримання від держави, радника, двох помічників, охорону, надання дачі, двох автомобілів і чотирьох водіїв, одного кухаря, двох покоївок і двох офіціантів.

Текст відновленого розпорядження про пільги, яке є в базі даних українського законодавства на сайті Верховної Ради, не публікується — воно позначене як «для службового користування».

Підстави нинішнього рішення поновити пільги в документі не вказані.

Нинішнє розпорядження Кабінету Міністрів № 194-р від 18 квітня 2007 року є на сайті Верховної Ради, але на офіційному сайті Кабміну не опубліковане: там після розпорядження № 193 відразу йде № 195.
XS
SM
MD
LG