Доступність посилання

ТОП новини

Українська влада, попри розбіжності, віддає найвищий пріоритет вступові України до НАТО, стверджує Арсеній Яценюк у Вашингтоні


Іще одним пріоритетом уряду є членство України в Євросоюзі, заявив міністр закордонних справ України в перебігу візиту до США.

Але через ці розбіжності між Президентом і Прем’єр-міністром Україні важко сформулювати єдину позицію щодо НАТО, заявив міністр закордонних справ України в перебігу візиту до США.

Яценюк вважає, що краще інформування людей про суть і цілі НАТО допоможе підвищити підтримку серед населення вступові України до Північноатлантичного союзу.

Іще одним пріоритетом уряду є членство України в Євросоюзі, заявив міністр, виступаючи в Фонді міжнародного миру імені Карнеґі. «Ми маємо здійснити реформи так, щоб нас запросили до ЄС, а не щоб ми самі просилися», — сказав Яценюк.

Пізніше в понеділок він має зустрітися з державним секретарем США Кондолізою Райс на розмову про американські програми допомоги Україні та інші питання.

Міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк почав у понеділок дводенний робочий візит до Сполучених Штатів Америки.

Крім переговорів із Кондолізою Райс, Яценюк матиме зустрічі з головою Ради національної безпеки Стівеном Гедлі, з торговельним представником США С’юзен Шваб, із сенаторами й конгресменами, з представниками ділових кіл, із українською громадою.
XS
SM
MD
LG