Доступність посилання

ТОП новини

25 тисяч Свідків Єгови не пропускали на стадіон «Україна» у Львові для проведення конгресу


4 квітня цього року організація Свідків Єгови в Україні уклала угоду з ТзОВ «Професійний клуб «Карпати»» щодо проведення заходу 12 травня.

Свідки Єгови перед стадіоном у Львові
4 квітня цього року організація Свідків Єгови в Україні уклала угоду з ТзОВ «Професійний клуб «Карпати»» щодо проведення заходу 12 травня. Оргкомітет оплатив за 2 години оренди 10 тисяч гривень і водночас повідомив міськраду про те, що планує провести зібрання за участю 25 тисяч осіб. Жодної відповіді від мерії Свідки Єгови не отримали. Як стало відомо Радіо Свобода, міськрада побоювалась видавати будь - який папір.

Несподівано, о 20 годині, у переддень проведення конгресу, дирекція ТзОВ «Карпати» розірвала угоду з релігійною громадою. Хоча насправді вона була недійсна від дня підписання. Адже стадіон «Україна» належить громаді і Свідки Єгови мали підписати угоду з мерією, «Спортресурсом».

Оргкомітет фізично не міг повідомити 25 тисяч учасників конгресу про відміну зібрання. Люди приїхали у Львів з усіх міст України, а також з Росії. Вони замовили місця у готелях, придбали квитки на зворотну дорогу.

З ранку довкола стадіону було масове скупчення віруючих. Дирекція клубу вимагала від оргкомітету дозвіл від мерії на проведення заходу. На стадіон прибули керуюча справами Марта Литвинюк і начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич. Вони наказали дирекції клубу від імені міського голови відчинити ворота і пропустити людей, зауваживши, що від мерії не потрібно ніяких дозволів. Адже стадіон належить громаді.

Відтак конгрес Свідків Єгови таки у Львові провели.
XS
SM
MD
LG