Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада, можливо, продовжить свою роботу і завтра


Президент заявляє, що може продовжити призупинення свого указу про розпуск парламенту За словами Віктора Ющенка, він ухвалить остаточне рішення за підсумками сьогоднішнього голосування. Сьогодні ж Прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив про необхідність подальшої роботи парламенту. Голова уряду зазначив, що домовленості, підписані Президентом, спікером і прем''єром, діють, але вже зараз видно, що двох днів, відведених для роботи Верховної Ради, не вистачає для ухвалення всіх необхідних рішень.


Президент заявляє, що може продовжити призупинення свого указу про розпуск парламенту

За словами Віктора Ющенка, він ухвалить остаточне рішення за підсумками сьогоднішнього голосування.

Сьогодні ж Прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив про необхідність подальшої роботи парламенту.

Голова уряду зазначив, що домовленості, підписані Президентом, спікером і прем''єром, діють, але вже зараз видно, що двох днів, відведених для роботи Верховної Ради, не вистачає для ухвалення всіх необхідних рішень.

Віктор Янукович: «Ми будемо наполягати на тому, щоб завтра ще день парламент працював. Іншого шляху у нас немає. Тому я буду наполягати, і сьогодні буду в парламенті зустрічатися на погоджувальній раді з керівниками фракцій, з головою ради. Пізніше ми домовилися ще продовжити консультації з Президентом, я буду особисто наполягати, щоб всі економічні закони, які сьогодні ми розглянемо, щоб вони були прийняті».

Напередодні Президент Віктор Ющенко припинив на два дні (вчора і сьогодні) дію свого указу про розпуск Верховної Ради 5 скликання.

b>Матеріали до теми:

• Сьогодні Верховна Рада планує ухвалити законопроекти, що стосуються проведення дострокових виборів • Хто чи що стоїть на заваді достроковим виборам? (Прямий ефір. Гості Свободи: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов та виконавчий директор Центру “Софія” Володимир Лупацій.) • Пауза у боротьбі за владу в Україні; Росія повторює в Україні спробу 2004 року; Криза в Україні минула? — Поки що… (європейська преса) • «Європі потрібна стабільна Україна» — керівник делегації Європейського Парламенту Адріан Северин в інтерв’ю Радіо Свобода • Євродепутати розпочинають візит до України • У Європі вітають завершення української кризи, а у Росії лише сподіваються на її завершення
XS
SM
MD
LG