Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні – останній день діяльності Тоні Блера на посаді прем’єр-міністра Великої Британії


Від 27 червня Блер офіційно іде у відставку.

Від 27 червня Блер офіційно іде у відставку.

Серед можливих майбутніх посад Тоні Блера називають місце спеціального представника близькосхідного квартету з урегулювання ізраїле-палестинського конфлікту. До квартету входять ЄС, ООН, Сполучені Штати та Росія.

Вашингтон підтримує кандидатуру Блера, Москва ставиться до такого можливого призначення стримано.

Сам Блер заявив у зв’язку з цим: «Усі, хто виступає за мир і стабільність, розуміють, що необхідне довготривале і міцне врегулювання ізраїле-палестинського конфлікту. Як я вже казав багато разів, я робитиму все, що від мене залежить, щоб допомогти знайти вихід із цієї кризи»

Оголосивши сьогодні, що це його остання прес-конференція на посаді прем’єра, Тоні Блер звернувся до присутніх: «Дякую. Моя прес-служба попередила мене «тільки не кажіть Я повернусь», вас не зрозуміють. Радий був вас бачити і до побачення».

Матеріали до теми:

• Британці дають оцінку Тоні Блерові, що проводить останній повний день на посаді прем’єр-міністра Великої Британії • Новий лідер Лейбористської партії Ґордон Браун сформує британський уряд вже цього тижня • Майбутній британський прем''єр-міністр Ґордон Браун обіцяє збудувати 5 екологічно чистих містечок • Тоні Блер іде у відставку. Новий лідер Лейбористської партії стане новим прем’єр-міністром Великої Британії • Тоні Блер відзначає 10 річницю перебування при владі у Великій Британії
XS
SM
MD
LG