Сьогодні це питання винесене на засідання сесії Харківської міськради.
У мітингу беруть участь близько трьох тисяч харків’ян.
Напередодні представники опозиції заявили про неприпустимість ухвалення цього Статуту, який, на їхню думку, повністю усуне громаду від участі в управлінні містом.
У мітингу беруть участь близько трьох тисяч харків’ян.
Напередодні представники опозиції заявили про неприпустимість ухвалення цього Статуту, який, на їхню думку, повністю усуне громаду від участі в управлінні містом.