Доступність посилання

ТОП новини

Президент Віктор Ющенко на Львівщині знайомиться зі станом справ ліквідації наслідків аварії вантажного потягу з фосфором


Прес-служба глави держави повідомила, що під час поїздки Президент безпосередньо відвідає місце аварії, лікарню, де перебувають постраждалі, двори в епіцентрі катастрофи.


Прес-служба глави держави повідомила, що під час поїздки Президент безпосередньо відвідає місце аварії, лікарню, де перебувають постраждалі, двори в епіцентрі катастрофи.

У п’ятницю під час виїзного засідання Ради національної безпеки і оборони у Криму, під головуванням Віктора Ющенка, розглядалося питання про стан справ ліквідації наслідків аварії вантажного потягу у Львівській області 16 липня.

Рада національної безпеки й оборони доручила Генпрокуратурі та уряду знайти винуватців аварії, повідомив перший заступник секретаря РНБО Олександр Турчинов.

Президент Віктор Ющенко у четвер заявив, що вважає неприпустимими спроби уряду приховати реальні наслідки аварії поїзда з фосфором на Львівщині

«Практика радянської влади, коли принципом вирішення проблеми були заспокійливі чиновницькі звіти, замість професійних дій та замовчування – замість чесного інформування, не може бути нормою життя в Україні», – наголосив Президент.

Глава держави також вважає недостатніми дії уряду щодо захисту жителів Львівщини, які постраждали від техногенної аварії.

Тим часом кількість людей, що перебувають у лікарнях у Львівській області, зросла до понад ста шістдесяти осіб, з них 34 дитини.

У населених пунктах поблизу місця аварії лікарі продовжують подвірні обходи та огляди мешканців.

Сьогодні на місці катастрофи триває підйом непошкоджених залізничних цистерн, в яких перевозився жовтий фосфор. Катастрофа сталася у понеділок у Буському районі Львiвської областi. Там зiйшли з рейок 15 цистерн iз жовтим фосфором, який рухався транзитом через Україну з Казахстану до Польщі, 6 із них зайнялися. В зоні ураження опинились 14 населених пунктів, де мешкають 11 тисяч людей. Матеріали до теми:

• Четверта доба боротьби із наслідками техногенної аварії на Львівщині • Прокуратура розглядає 4 версії техногенної аварії на Львівщині, однією з яких є втручання сторонніх осіб • Катастрофа на Львівщині: медичні аспекти • Чи завдала шкоди фосфорна аварія на Львівщині сусідній Волині? • Єврокомісія пропонує допомогу Україні у ліквідації наслідків аварії під Львовом • Людський аспект техногенної аварії на Львівщині • Другий день ліквідації техногенної аварії на Львівщині • Техногенні катастрофи і відповідальність влади (Прямий ефір) • Які можливі наслідки горіння цистерн з отруйним фосфором у результаті аварії на Львівщині? Інтерв’ю з колишнім міністром екології та природного середовища Сергієм Курикіним • Як слід транспортувати небезпечні речовини? • Летючий фосфор. Залізнична аварія на Львівщині
XS
SM
MD
LG