Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Донецьк і Львів просять Кабмін надати економічні пільги для підготовки до «Євро-2012»


Про це повідомили в четвер на засіданні з підготовки до проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу.

Про це повідомили в четвер на засіданні з підготовки до проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу.

Тим часом влада Дніпропетровська підрахувала, що підготовка й проведення фіналу «Євро-2012» в цьому місті обійдеться приблизно в 20 мільярдів гривень.

Із них 15 мільярдів планують отримати з Державного бюджету України.

Як повідомив у четвер на засіданні оргкомітету з проведення «Євро» начальник обласного управління економіки Сергій Двоєносенко, наразі область передала до уряду пропозиції до проекту загальнодержавної програми підготовки до чемпіонату.

За його словами, економічно обґрунтовані пропозиції надавали далеко не всі служби й організацій. З переліку ініціатив викреслили більш ніж половину.

Зокрема, «фантастичними» управління економіки назвало пропозицію щодо будівництва рейкової дороги від Дніпропетровська до Запоріжжя, а також проект реконструкції усіх комунікацій Дніпропетровська за європейськими стандартами.

Ці заходи, як підрахували, коштували б десятки мільярдів гривень.

Що ж до підготовки Дніпропетровська до чемпіонату, то в місті триває реконструкція стадіону, де прийматимуть матчі, визначили місця будівництва двох готелів і є проекти створення аквапарку та інших розважальних комплексів.

Окрасою міста до 2012 року має стати 10-кілометрова Набережна, її зараз упорядковують.

У Дніпропетровську мають пройти три матчі «Євро-2012».
XS
SM
MD
LG