Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко: Держава повинна забезпечувати членів парламенту умовами для роботи, а не для задоволення


Президент знову виступив за скасування депутатської недоторканності і обмеження депутатських пільг. За кошти, які йдуть на ці пільги, можна повністю погасити борг із зарплати в Україні, або збудувати 250 нових шкіл, або на 20 відсотків підвищити пенсії, заявив Президент. Він висловив сподівання, що суспільство підтримає його заклик скасувати депутатську недоторканність і обмежити депутатські пільги. Прем’єр-міністр Віктор Янукович виступає за скасування кримінальної депутатської недоторканності та за збереження політичної. А спікер парламенту п’ятого скликання Олександр Мороз раніше критикував Ющенка за заклики відмовитися від депутатського імунітету.


Президент знову виступив за скасування депутатської недоторканності і обмеження депутатських пільг.

У телезверненні в четвер увечері Віктор Ющенко заявив, що «з вдячністю» сприймає «широку суспільну підтримку» його вимоги скасувати необмежену депутатську недоторканність.

Він висловив підтримку зусиллям і зобов’язанням блоку «Наша Україна – Народна самооборона» втілити цю ініціативу.

Водночас Президент нічого не сказав про таке саме прагнення Блоку Юлії Тимошенко.

Другим кроком, за словами Ющенка, має бути вирішення іншої проблеми – масштабних пільг депутатів, рівень яких, за його словами, «немислимий для жодної європейської країни».

За кошти, які йдуть на ці пільги, можна повністю погасити борг із зарплати в Україні, або збудувати 250 нових шкіл, або на 20 відсотків підвищити пенсії, заявив Президент.

Держава повинна забезпечувати членів парламенту умовами «для роботи, а не для задоволення», наголосив голова держави.

Він висловив сподівання, що суспільство підтримає його заклик скасувати депутатську недоторканність і обмежити депутатські пільги.

Прем’єр-міністр Віктор Янукович виступає за скасування кримінальної депутатської недоторканності та за збереження політичної.

А спікер парламенту п’ятого скликання Олександр Мороз раніше критикував Ющенка за заклики відмовитися від депутатського імунітету.

Матеріал до теми:

• Чи скасують недоторканість?
XS
SM
MD
LG