Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Янукович заявляє, що ситуацію з узгодженням із Росією ціни на газ для України «стабілізували», але яка буде ця ціна, не каже


Виступаючи на телебаченні в Полтаві в середу, Прем’єр-міністр лише сказав, що українська сторона зробила для цього «все, що можна було зробити».


Виступаючи на телебаченні в Полтаві в середу, Прем’єр-міністр лише сказав, що українська сторона зробила для цього «все, що можна було зробити».

Віце-прем’єр Андрій Клюєв теж у Полтаві сказав, що переговори про ціну на газ іще тривають.

Він висловив припущення, що в середині вересня вже стане відома «орієнтовна» ціна.

Але на скільки вона зміниться порівняно з нинішньою, говорити ще зарано, сказав він.

Міністр палива і енергетики Юрій Бойко там же додав, що ціна в 143 долари за тисячу кубометрів, сподівання на яку останнім часом висловлюють українські урядовці, не є остаточною.

За його словами, переговори про ціну лише починаються.

Тим часом міністр закордонних справ України заявив в інтерв’ю Радіо Свобода в середу, що переговори про постачання російського газу до України наступного року практично зірвані.

За словами Арсенія Яценюка, він як міністр надіслав Президентові і Прем’єр-міністрові України інформацію про фактичний зрив переговорного процесу.

«Адже за міждержавною угодою у нас вже повинен бути готовий і підписаний протокол про поставки газу на 2008 рік, чого зроблено не було тому, що ні директив немає, ні складу урядової делегації. Можливо, хтось якісь переговори проводить, але тоді такі переговори мають неофіційний характер», – заявив він.

Цього року Україна закуповує імпортований газ за ціною в 130 доларів за тисячу кубометрів.

Матеріал до теми:

• Газова тема перед виборами
XS
SM
MD
LG