Доступність посилання

ТОП новини

НУ-НС розцінює встановлення наметів у Києві прихильниками Союзу молоді регіонів як очікування Партією регіонів програшу на парламентських виборах


Блок «Наша Україна – Народна самооборона» розцінює встановлення наметів прихильниками громадської організації «Союз молоді регіонів» на Майдані Незалежності й біля будинку Центральної виборчої комісії як очікування Партії регіонів свого програшу на виборах Верховної Ради. Про це сказано в повідомленні прес-служби НУ-НС.


Встановлення наметів прихильниками громадської організації «Союз молоді регіонів» на Майдані Незалежності й біля будинку Центральної виборчої комісії означає – очікування Партією регіонів свого програшу на виборах Верховної Ради. Про це сказано в повідомленні прес-служби «Нашої України – Народної самооборони».

«Ми люди толерантні й закликаємо їх (Партію регіонів) брати участь у виборах, а не попередньо святкувати свою поразку. Однак вони демонструють розуміння неминучості свого програшу, але неготовність сприйняти це як вердикт виборців», – передає прес-служба слова голови політради НУ-НС В’ячеслава Кириленка.

При цьому він сказав, що «Наша Україна – Народна самооборона» також має право протестувати проти дій своїх політичних опонентів, але воліє йти на вибори й визнавати їхні результати.

21 вересня прихильники громадської організації «Союз молоді регіонів» розбили наметове містечко біля будинку Центральної виборчої комісії.

Матеріали до теми:

• Віктор Янукович: Партія регіонів упевнена, що здобуде значну перевагу на виборах • Перспективи фальсифікації • Степан Гавриш: На вихід політичних сил із виборчого процесу не погодяться політичні й фінансові групи, які контролюють ці сили • Василь Кисельов: Якщо президентські сили підуть на фальсифікації і Партія регіонів проініціює вихід із виборчого процесу, вибори не відбудуться, бо нинішня коаліція закличе своїх прихильників не йти голосувати • Андрій Магера: Вибори 30 вересня відбудуться, навіть якщо Партія регіонів відмовиться від участі в них • Віктор Балога заявляє про неминучість виборів і розцінює заяви Партії регіонів про можливий вихід із виборчих перегонів як «свідчення відчаю» • Микола Азаров: Відмова Партії регіонів від участі у виборах означатиме їхнє скасування • Партія регіонів допускає можливість неучасті у виборах і стверджує про нібито плани їхньої фальсифікації; БЮТ пов’язує ці заяви зі страхом «регіонів» програти вибори; про плани фальсифікацій із боку опонентів попереджає і опозиція
XS
SM
MD
LG