Доступність посилання

ТОП новини

За позачерговими парламентськими виборами в Україні 30 вересня спостерігатиме щонайменше 2500 офіційних міжнародних спостерігачів


Про це інформує сайт Центральної виборчої комісії України. Згідно з даними ЦВК зареєстровано 437 офіційних спостерігачів від 13 іноземних держав та 2088 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій. За даними ЦВК, за виборами спостерігатимуть також 4807 офіційних спостерігачів від громадських організацій.


Про це інформує сайт Центральної виборчої комісії України.

Згідно з даними ЦВК зареєстровано 437 офіційних спостерігачів від 13 іноземних держав та 2088 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій.

Зокрема, Бюро з демократичних інститутів та прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі представлятиме 665 учасників. Європейську мережу організацій, що спостерігають за виборами (ЕНЕМО) – 481 осіб, Міжнародну громадську організацію сприяння розвитку виборчих технологій «За справедливі вибори» – 338.

За даними ЦВК, за виборами спостерігатимуть також 4807офіційних спостерігачів від громадських організацій.

Згідно з повідомленням прес-служби ОБСЄ у понеділок міжнародні спостерігачі проведуть прес-конференцію за результатами їхнього спостереження за перебігом виборів та голосування.

Матеріали до теми:

• Європейські спостерігачі прогнозують можливість зловживань і судових позовів через реєстрацію виборців, які перетинали кордон

• Британський парламентар: «Шахрайство на виборах було б катастрофою для європейських прагнень України»

• У разі порушень на виборах парламент України втратить міжнародну легітимність, вважає сенатор США Ричард Луґар

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG