Доступність посилання

ТОП новини

Президент Віктор Ющенко оголосив призови на строкову службу у Збройних силах навесні та восени наступного року


Про це йдеться в указі глави держави. Відповідно до Закону України «Про військовий обов''язок і військову службу» Президент визначив на 2008 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 1) квітень – травень; 2) жовтень – листопад. В парафованій минулого тижня блоками БЮТ та НУНС угоді про створення коаліції демократичних сил в парламенті йдеться про відмову від призову з наступного року та перехід з 2009 року Збройних сил України на професійну основу.


Про це йдеться в указі глави держави.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов''язок і військову службу» Президент визначив на 2008 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 1) квітень – травень; 2) жовтень – листопад.

Віктор Ющенко також доручив Кабінету Міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів.

Згідно з програмою реформування збройних сил, яку затвердив Президент, професійна армія має з’явитися в Україні на рік пізніше.

В парафованій минулого тижня блоками БЮТ та НУНС угоді про створення коаліції демократичних сил в парламенті йдеться про відмову від призову з наступного року та перехід з 2009 року Збройних сил України на професійну основу.

Матеріал до теми:

• Чи розколе коаліцію призов в армію?

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG