Доступність посилання

ТОП новини

У Тбілісі сьогодні вранці поліція розігнала мітинг опозиції


Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода зі столиці Грузії, там також затримали одного з лідерів мітингувальників, колишнього міністра з питань врегулювання конфліктів Георгія Хаіндраву. Мітинг опозиції у Тбілісі почався минулої п’ятниці.Її представники вимагають проведення дострокових парламентських виборів та звільнення осіб, яких опозиція вважає політв’язнями. Пізніше до вимог додалася також відставка Президента Михеїла Саакашвілі.

Мітинг опозиціонерів біля будівлі парламенту у Тбілісі, 4 листопада 2007 р.
Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода зі столиці Грузії, там також затримали одного з лідерів мітингувальників, колишнього міністра з питань врегулювання конфліктів Георгія Хаіндраву.

Мітинг опозиції у Тбілісі почався минулої п’ятниці.

Її представники вимагають проведення дострокових парламентських виборів та звільнення осіб, яких опозиція вважає політв’язнями.

Пізніше до вимог додалася також відставка Президента Михеїла Саакашвілі.

Матеріали до теми:

• Опозиція Грузії продовжує вимагати відставки Президента і знову слухає Іраклі Окруашвілі • «Постреволюційні» катаклізми: що спільного і що відмінного між Грузією та Україною? • Грузинська опозиція пікетує державні установи, влада не збирається йти на поступки • Грузинська опозиція вимагає парламентських виборів раніше, ніж планує влада • Колишній міністр оборони Грузії відмовився від звинувачень у корупції та замовних політичних вбивствах на адресу президента • Політичний скандал у Грузії може зіпсувати її імідж як демократичної країни
XS
SM
MD
LG